Witamy w Centrum Psychoterapii Vide - Warszawa Mokotów.

dobry psycholog dla par warszawa
O NAS

NASI TERAPEUCI

Katarzyna Niezgodzka
terapeutka, socjolożka

Z wykształcenia jestem terapeutką (w trakcie procesu licencjacji) i socjolożką (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW) wyspecjalizowaną w pomocy społeczno - terapeutycznej i pracy z rodziną.

WIĘCEJ
Monika Górniak-Ciosek
pedagog, psycholog, psychoterapeuta

Pedagog specjalny, doradca zawodowy, psychoterapeutka par, małżeństw i rodzin. W pracy terapeutycznej łączę podejście psychodynamiczne i systemowe. Pracuję z parami przeżywającymi kryzysy, mającymi trudności w komunikacji, będącymi w sytuacji okołorozwodowej lub wymagającymi terapii rodzicielskiej.

WIĘCEJ
Dorota Chodkiewicz
Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną osób dorosłych.

WIĘCEJ
Katarzyna Maternowska
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą Gestalt. W nurcie terapii Gestalt, kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest wyjątkowy i ta wyjątkowość zasługuje na odkrycie, szacunek i wsparcie.

WIĘCEJ
Marta Wasilewska
psycholog, psychoterapeuta

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja Psychoterapia) oraz szkolenie psychoterapeutyczne (w trakcie certyfikacji) w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

WIĘCEJ
Filip Ossowiecki
Psycholog, Psychoterapeuta

Z wykształcenia jestem filozofem i psychologiem. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałem jako terapeuta osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA. Prowadziłem terapię indywidualną i grupową.

WIĘCEJ
Andrzej Solarz
Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i terapeutą środowiskowym oraz nauczycielem akademickim.

WIĘCEJ
Anna Chomiak
Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyłam filozofię w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, a także Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

WIĘCEJ
Tomasz Maryńczak
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem Gestalt.

WIĘCEJ
Aleksandra Krupska
psychoterapeuta, seksuolog, coach

Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii, life coachingu (akredytacja ICF), coachingu zespołowego i grupowego, a także z zakresu kierowania rozwojem i doradztwa zawodowego.

WIĘCEJ
Anna Szajkowska
Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji (Centrum CBT EDU, kurs rekomendowany przez PTTPB).

WIĘCEJ
Karolina Jankowska
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną, aktualnie w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego ( rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne).

WIĘCEJ

UMÓW KONSULTACJĘ

To łatwe! Zacznij teraz!

Zamów telefonicznie 884 921 921