Witamy w Centrum Psychoterapii Vide - Warszawa Mokotów.

dobry psycholog dla par warszawa
O NAS

NASI TERAPEUCI

Marta Wasilewska
psycholog, psychoterapeuta

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja Psychoterapia) oraz szkolenie psychoterapeutyczne (w trakcie certyfikacji) w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

WIĘCEJ
Anna Chomiak
Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyłam filozofię w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, a także Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

WIĘCEJ
Natalia Przybyłek-Król
psycholog, seksuolog

Ukończyłam studia psychologiczne oraz studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam również uprawnienia pedagogiczne – jestem absolwentką Studium Pedagogicznego SWPS.

WIĘCEJ
Jolanta Szczepaniak
psycholog, psychoterapeuta, trener

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Psychologii oraz podyplomowych studiów „Doradztwo zawodowe, kierowanie rozwojem, coaching” na SGH oraz Szkołę Psychoterapii Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

WIĘCEJ
Filip Ossowiecki
Psycholog, Psychoterapeuta

Z wykształcenia jestem filozofem i psychologiem. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałem jako terapeuta osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA. Prowadziłem terapię indywidualną i grupową.

WIĘCEJ
Magdalena Nowak-Tartanus
Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Ośrodka INTRA rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna.

WIĘCEJ
Natalia Wysocka
psycholog, psychoterapeuta

Psycholog o specjalności klinicznej, psychoterapeuta w szkoleniu, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

WIĘCEJ
Katarzyna Niezgodzka
terapeutka, socjolożka

Z wykształcenia jestem terapeutką (w trakcie procesu licencjacji) i socjolożką (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW) wyspecjalizowaną w pomocy społeczno - terapeutycznej i pracy z rodziną.

WIĘCEJ
Anna Szajkowska
Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji (Centrum CBT EDU, kurs rekomendowany przez PTTPB).

WIĘCEJ
Aleksandra Krupska
psychoterapeuta, seksuolog, coach

Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii, life coachingu (akredytacja ICF), coachingu zespołowego i grupowego, a także z zakresu kierowania rozwojem i doradztwa zawodowego.

WIĘCEJ
Andrzej Solarz
Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i terapeutą środowiskowym oraz nauczycielem akademickim.

WIĘCEJ
Katarzyna Maternowska
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą Gestalt. W nurcie terapii Gestalt, kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest wyjątkowy i ta wyjątkowość zasługuje na odkrycie, szacunek i wsparcie.

WIĘCEJ
Tomasz Maryńczak
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem Gestalt.

WIĘCEJ
Dorota Chodkiewicz
Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną osób dorosłych.

WIĘCEJ
Daria Urban
Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutką Gestalt w procesie certyfikacji w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt - akredytowanym przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii), EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt) oraz trenerem rozwoju osobistego.

WIĘCEJ
Karolina Jankowska
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną, aktualnie w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego ( rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne).

WIĘCEJ

UMÓW KONSULTACJĘ

To łatwe! Zacznij teraz!

Zamów telefonicznie 884 921 921