Witamy w Centrum Psychoterapii Vide - Warszawa Mokotów.

terapeuta
psycholog, psychoterapeuta

Tomasz Maryńczak

Tomasz Maryńczak

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą Gestalt.

Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP), Certyfikat EAGT oraz Certyfikat Psychoterapeuty potwierdzający umiejętności w zakresie prowadzenia psychoterapii Gestalt wydany przez Instytut Terapii Gestalt w Krakowie, posiadający akredytację EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) oraz EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt).

Ukończyłem Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

W pracy terapeutycznej najważniejszy jest dla mnie autentyczny kontakt z Klientem. Jestem przekonany, że relacja terapeutyczna jest kluczowym czynnikiem leczącym w psychoterapii. Towarzyszę Klientom w procesie uświadamiania potrzeb, lepszego rozumienia siebie, w przekraczaniu ograniczeń, integracji myśli i emocji, doświadczaniu siebie w pełni.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie psychoterapii uczestnicząc w licznych treningach rozwoju osobistego oraz praktykach zawodowych. Ukończyłem Szkołę Analizy Transakcyjnej I, II i III Stopnia w Pracowni Psychologicznej „Spotkanie”. W Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ukończyłem 2-letni Staż Terapeutyczny przygotowujący do prowadzenia terapii osób dorosłych. Kolejne doświadczenia kliniczne zdobywałem w Grupie Medycznej Vertimed prowadząc psychoterapię indywidualną oraz grupową. Odbyłem także Staż Kliniczny w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej.

Pracuję pod superwizją z osobami dorosłymi w ramach psychoterapii indywidualnej oraz grupowej.

Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy poszukują lepszego doświadczania siebie i mają wolę dokonywania zmian wpływających na polepszenie jakości życia.