Witamy w Centrum Psychoterapii Vide - Warszawa Mokotów.

terapeuta
psychoterapeuta, seksuolog, coach

Aleksandra Krupska

Aleksandra Krupska

Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii, life coachingu (akredytacja ICF), coachingu zespołowego i grupowego, a także z zakresu kierowania rozwojem i doradztwa zawodowego.

Ukończyłam 4 letnie, podyplomowe szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo - behawioralnej w szkole psychoterpii: Cognitive Behavioral Therapy (CBT-EDU) posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Swoją pracę poddaję superwizji. Stale doskonalę swój warsztat na licznych szkoleniach i konferencjach.

Jako psychoterapeuta specjalizuję się w pracy z parami oraz osobami, które mają problemy w szeroko pojętej sferze seksualnej, związanych z trudnościami relacyjnymi. Pracuję również z osobami, które mają problemy z lękiem społecznym, czy nerwicami, a także będącymi w sytuacji kryzysowej takiej jak np.: rozwód, śmierć bliskiej osoby.

Jako coach specjalizuję się w pracy z klientami, którzy chcą poprawić swoje relacje z otoczeniem, a także takimi, którzy szukają nowych ścieżek rozwoju zawodowego, w szczególności związanych z rozwijaniem umiejętności zarządzania. Wspomagam również klientów w poprawie efektywności ich pracy w trudnych warunkach.

W swojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i towarzyszenie im w ich rozwoju, odważnie przy tym łącze różne formy pracy, dobierając różne metody biorąc pod uwagę czynniki osobowościowe klientów. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, pracuje z rodzinami, parami.