Witamy w Centrum Psychoterapii Vide - Warszawa Mokotów.

terapeuta
psycholog, psychoterapeuta

Marta Wasilewska

Marta Wasilewska

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja Psychoterapia) oraz szkolenie psychoterapeutyczne (w trakcie certyfikacji) w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego, III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii (IPIN) w Warszawie, w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego, ul. Dolna 42 oraz w Stowarzyszeniu Dla Rodzin Zacisze. Prowadzę również intensywną  psychoterapię grupową na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych oraz psychoterapię indywidualną i grupową w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pracuję z osobami które doświadczają trudności w relacjach osobistych, spadku samooceny, stresu, obniżonego nastroju, znalazły się w kryzysie, lub chciałyby pracować nad rozwojem osobistym. Zajmuje się terapią osób z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, osobowości, psychosomatycznymi czy adaptacyjnymi.

Pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą, a moją pracę poddaje stałej superwizji.