Witamy w Centrum Psychoterapii Vide - Warszawa Mokotów.

terapeuta
Psychoterapeuta

Daria Urban

Daria Urban

Jestem psychoterapeutką Gestalt w procesie certyfikacji w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt - akredytowanym przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii), EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt) oraz trenerem rozwoju osobistego.

W pracy terapeutycznej, jak i w życiu codziennym ważny jest dla mnie autentyczny kontakt z drugim człowiekiem. Jestem przekonana, że relacja terapeutyczna jest konieczna dla zapoczątkowania zmian w Kliencie, poprawy jego samopoczucia i całego procesu leczenia. Pomagam Klientowi w integracji jego ciała, umysłu, emocji i duszy, tak, by mógł żyć w pełni i w harmonii ze sobą. Koncentruję się na byciu i doświadczaniu w Tu i Teraz, ponieważ naszą przeszłość i przyszłość przeżywamy tylko i wyłącznie w teraźniejszości.

Swoje umiejętności w zakresie psychoterapii doskonalę od wielu lat uczestnicząc w licznych treningach terapeutycznych, warsztatach rozwoju osobistego oraz praktykach zawodowych. Współpracowałam ze Stowarzyszeniem dla Rodzin w Warszawie (Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „Zacisze”) prowadząc konsultacje psychologiczne oraz z warszawskim Ośrodkiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „DOM” w ramach psychoterapii indywidualnej oraz grupy wsparcia dla osób dotkniętych problemem przemocy w rodzinie. Odbyłam także Staż Kliniczny w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „DREWNICA” Sp. z o.o.

Pracuję z osobami dorosłymi w ramach psychoterapii indywidualnej.

Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą odzyskać osobistą wolność, stać się w pełni sobą i osiągnąć spełnienie w życiu.